Ekspektancelisten

EKSPEKTANCELISTEN – VENTELISTEN

Tilbuds-
rækkefølge
Listenummer Kategori Navn Postnr. By
1 2012-011 C Kim Ansvig Pagh 2200 København N
2 2012-012 A Allan Kaj Jensen 1308 København K
3 2012-013 C Jannie Rudkøbing 2100 København Ø
4 2012-014 A Karina Suhr Gimlinge 2100 København Ø
5 2012-016 Birgit Bech Simonsen 2770 Tårnby
6 2012-017 Simon Marko Jerris 2450 København SV
7 2012-018 Malene Kildegaard 2200 København N
8 2012-019 D Thomas Trojel 2100 København Ø
9 2012-020 Nikolaj & Rikke Kofoed Lüth 3120 Dronningmølle
10 2012-022 Mathias Milfeldt 3400 Hillerød
11 2012-023 Karin Juul Nielsen 2500 Valby
12 2012-024 Peter Christian Olsen 2300 København S
13 2012-025 Ann Schandorph Mendes 2100 København Ø
14 2012-026 Sara Berg 2100 København Ø
15 2012-027 Caspar Rasmussen 2200 København N
16 2012-029 Ella Moray Williams 2300 København S
17 2012-032 Tilde Maja B. Fredriksen 1363 København K
18 2012-033 Andrea Sofie B. Fredriksen 2200 København N
19 2012-034 Camilla Højvang Lewerissa 2100 København Ø
20 2012-035 Mark Jacobsen 2000 Frederiksberg
21 2012-036 Tobias Melin 2100 København Ø
22 2012-037 Oliver Bruhn Denham 1676 København V
23 2012-038 Christian Baun 2100 København Ø
24 2012-039 Hanne Rosengren 2100 København Ø
25 2012-040 Michael Pedersen 2100 København Ø
26 2012-043 D Susanne Borg 2100 København Ø
27 2012-044 Jette Møller 2100 København Ø
28 2012-045 Jannick Friis Christensen 1650 København V
29 2012-046 Marcus Dejgaard Naselli 2200 København N
30 2012-047 Janne Rasmussen 2100 København Ø
31 2012-049 Signe Johnsson Sterll 2000 Frederiksberg
32 2012-050 Julie Majgaard Hansen 2100 København Ø
33 2012-055 Søren Rosenørn Dohn 2200 København N
34 2012-057 Thilde Minna Gai Fangel 2400 København NV
35 2012-058 Nana Aaris Bruun Frandsen 2200 København N
36 2012-060 B Stine Cortsen 2100 København Ø
37 2012-063 Ahmad Tael 2400 København NV
38 2012-064 Moises Barrios Bottger 2200 København N
39 2012-065 Marianne Dahl 2100 København Ø
40 2012-066 Anders Engstrøm 2100 København Ø
41 2012-068 C Nina Kjærulff Christensen 2100 København Ø
42 2012-069 Maria Elisabeth Larsen 2200 København N
43 2012-071 Ditte Marie Popp Andersen 2200 København N
44 2012-072 Kate Ekebjærg 2100 København Ø
45 2012-073 Bilal Elfout 2200 København N
46 2012-074 Lama El-Hassan 2200 København N
47 2012-077 Tine Palm Jensen 2200 København N
48 2012-078 Ghita Ohmann 2400 København NV
49 2012-082 Birte Frid-Nielsen 2400 København NV
50 2012-083 F Birthe Nielsen 2100 København Ø
51 2012-084 Morten Kilde Hansen 2000 Frederiksberg
52 2012-086 Kenneth Spohr 2000 Frederiksberg
53 2012-087 Mads Winther Møller 1619 København V
54 2012-088 A Anne Dorthe Christensen 2200 København N
55 2012-089 Andreas Holsting 2100 København Ø
56 2012-090 Ahmer El Mhassani 2200 København N
57 2012-092 Felix K. Jensen 2200 København N
58 2012-095 Nancy Hell Truelsen 2100 København Ø
59 2012-096 Marianne Steiness-Wessman 2000 Frederiksberg
60 2012-097 Ditte Pagh 2200 København N
61 2012-099 Stine Gerster Johansen 2200 København N
62 2012-102 Anne Vibeke Jensen 2100 København Ø
63 2012-104 Helle Roupe 2400 København NV
64 2012-105 Liselotte Søderlund 1674 København V
65 2012-106 F Jeanett Geoffroy 2100 København Ø
66 2012-107 Camilla Hahnemann 2100 København Ø
67 2012-108 Karina Liebmann Madsen 2100 København Ø
68 2012-109 Estrid Ryom 1902 Frederiksberg C
69 2012-110 C Sarah Rathje 2200 København N
70 2012-111 B Sarah Holmegaard 2100 København Ø
71 2012-112 Maria Hagen Jørgensen 2100 København Ø
72 2013-114 Anine Neve Gräs 2200 København N
73 2013-115 Carl-Erik Birck-Madsen 2400 København NV
74 2013-117 Alina Djakowska 2300 København S
75 2013-119 Linda N. Thøgersen 2100 København Ø
76 2013-120 Julie Rindung 2100 København Ø
77 2013-121 Tina Smith 2400 København NV
78 2013-123 Seia Vaabensted 2100 København Ø
79 2013-124 Lærke Herbst 2100 København Ø
80 2013-126 B Nina Jantzen 2200 København N
81 2013-127 E Anna Jessen 2200 København N
82 2013-128 Cecilie Brædder Andersen 2400 København NV
83 2013-129 Mikkel Zoffmann Jessen 2200 København N
84 2013-132 C Gitte Jakobsen 2500 Valby
85 2013-133 Pauli Galsgaard Jensen 2100 København Ø
86 2013-134 Jon Zerman Hoffmeyer 2200 København N
87 2013-135 Maria Plesner Nissen 2100 København Ø
88 2013-137 Rolf Burchardi 1620 København V
89 2013-138 Monica Larsen 2100 København Ø
90 2013-139 Anders Weber 2100 København
91 2013-140 Tobias Kongstad-Hansen 2200 København N
92 2013-141 Martin Rask Larsen 2400 København NV
93 2013-145 F Michael Lind 2200 København N
94 2013-147 Ingerlise Lundberg Berthelsen 2100 København Ø
95 2013-148 Ditte Elleriis 2100 København Ø
96 2013-149 C Lise Bang 2200 København N
97 2013-150 Peder Rudbeck 2100 København Ø
98 2013-151 Camilla Joanna Nielsen 2400 København NV
99 2014-156 Shanta Maria Thacker 1366 København K
100 2014-157 F Henrik Hansen 2100 København Ø
101 2014-158 Karin Møller Hansen 2100 København Ø
102 2014-159 Anette Perthou 3460 Birkerød
103 2014-160 D Annemette Sønderby 2100 København Ø
104 2014-161 Anne-Stine Olsen 2200 København Ø
105 2014-163 Thomas Giver Jensen 2100 København Ø
106 2014-165 Emil Hildebrandt Skaarup 2400 København NV
107 2014-168 E Alice Bosack 2100 København Ø
108 2014-169 Stense Vestergaard 2200 København N
109 2014-170 Almasa Halimic 2400 København NV
110 2014-171 Karen Juel Harmsen 2400 København NV
111 2014-172 Jeppe Holm Kristensen 2200 København N
112 2014-176 Philip J. Douglass 2400 København NV
113 2014-177 Tue Biering Chemnitz 1650 København V
114 2014-178 F Henriette Fogh Schuster 2100 København Ø
115 2014-179 Helle & Michael Thulstrup 2100 København Ø
116 2014-180 D Lili Winkel 1364 København K
117 2014-181 Carsten Ahlstrøm & Maria Olsen 2200 København N
118 2014-182 Elisabeth Poulsen 2100 København Ø
119 2014-183 D Anja Sandra Hermann 2100 København Ø
120 2014-184 Bolette Teglbjærg 1669 København V
121 2014-185 Rebecca Bannor-Addae 2400 København NV
122 2014-186 Karin Gornitzka 2100 København Ø
123 2014-187 F Nicolai & Bettina Miltoft 2400 København NV
124 2014-188 Ellen Rasmussen 2100 København Ø
125 2015-189 Niels Rahbek 1159 København K
126 2015-190 Ulla Lyndby Christensen 2000 Frederiksberg
127 2015-192 Mette J. Breslau 2100 København Ø
128 2015-193 Manja Gyldendal 2400 København NV
129 2015-195 Jens Mølgaard 2200 København N
130 2015-196 Søren Ahrens 2000 Frederiksberg
131 2015-197 B Eva Hauch 2200 København N
132 2015-199 F Ditte Karoline Bechsgaard 2100 København Ø
133 2015-201 Cecilie Ane Koefoed-Nielsen 2100 København Ø
134 2015-202 Charlotte Mortensen 2200 København N
135 2015-204 Mette Gotthardt 1307 København K
136 2015-205 Rikke Broe Petersen 2100 København Ø
137 2015-206 Majken Eliasen 2200 København N
138 2015-207 Tine Videbæk Poulsen 2200 København N
139 2015-208 Yvonne Pless 2400 København NV
140 2015-209 Marlene Iversen 2200 København N
141 2015-210 E Katrine Fokdal Madsen 2200 København N
142 2015-211 Erik Rosenberg 2200 København N
143 2015-212 Sofie Konradsen 2100 København Ø
144 2015-213 F Lotte Lynggaard-Johansen 1606 København V
145 2015-214 Mette Jessen 1610 København V
146 2015-216 Ida Sejlund 2200 København N
147 2015-217 Heidi Frederikke Lindahl 2400 København NV

 

SE ENDVIDERE VORES REGLER FOR FORENINGENS VENTELISTE

Ekspektancelisten er lukket maj 2015

Senest rettet 17. februar 2017 (årlig opdatering)